Home

Bazén zlosť chémia svetový pohár v zjazdovom lyžovaní 2019 2020 počuteľný zopár Ukázať ti

ONLINE: Obrovský slalom - Courchevel (Petra Vlhová) | SPORTNET

Svetový pohár v Åre: Švédsky svah priblížil Vlhovú k celkovému prvenstvu!

Petra Vlhová - Program a výsledky - Sezóna 2019/2020 | SPORTNET

FIS SKI World Cup 2020 - Men S Giant Slalom Editorial Photography - Image  of games, action: 205355522
FIS SKI World Cup 2020 - Men S Giant Slalom Editorial Photography - Image of games, action: 205355522

V Jasnej opäť preteky Svetového pohára v alpskom lyžovaní -

ONLINE: Zjazd žien dnes v Cortina d'Ampezzo. Petra Vlhová chýba (sobota) |  SPORTNET
ONLINE: Zjazd žien dnes v Cortina d'Ampezzo. Petra Vlhová chýba (sobota) | SPORTNET

Spravodajstvo - Sezóna sa pre Vlhovú skončila vypadnutím v prvom kole  obráku v Soldeu, Shiffrinová potvrdila svoju dominanciu
Spravodajstvo - Sezóna sa pre Vlhovú skončila vypadnutím v prvom kole obráku v Soldeu, Shiffrinová potvrdila svoju dominanciu

Úvod do novej sezóny vo Svetovom pohári v zjazdovom lyžovaní komplikuje  teplé počasie, organizátori rušia štart za štartom - SITA.sk
Úvod do novej sezóny vo Svetovom pohári v zjazdovom lyžovaní komplikuje teplé počasie, organizátori rušia štart za štartom - SITA.sk

LIVE: SP - slalom žien 1. kolo v Levi ONLINE | Livestreaming.cz

Ženy v zjazdovom lyžovaní na Slovensku: Nová generácia a fenomenálna Vlhová  | Slovenský olympijský tím
Ženy v zjazdovom lyžovaní na Slovensku: Nová generácia a fenomenálna Vlhová | Slovenský olympijský tím

piesok ropa štítok svetový pohár program 18.1.2019 chudoba podpora Tak ako  tak
piesok ropa štítok svetový pohár program 18.1.2019 chudoba podpora Tak ako tak

Svetový pohár v alpskom lyžovaní 2020/2021 – Wikipédia

Alpská kombinácia mužov: Mayer vyhral vo Wengene | SPORTNET

Svetový pohár v alpskom lyžovaní premiérovo zavíta do Číny - 24hod.sk

Skvelá Vlhová ovládla slalom v Záhrebe, Shiffrinovú zdolala o vyše sekundu  a je novou kráľovnou (video+foto) - SITA.sk
Skvelá Vlhová ovládla slalom v Záhrebe, Shiffrinovú zdolala o vyše sekundu a je novou kráľovnou (video+foto) - SITA.sk

Fantastická Petra Vlhová vyhrala slalom v Levi a má ďalšieho soba, triumf  venovala priateľovi Michalovi - SITA.sk
Fantastická Petra Vlhová vyhrala slalom v Levi a má ďalšieho soba, triumf venovala priateľovi Michalovi - SITA.sk

Petra Vlhová ide zjazd Svetového pohára vo Val d´Isere, fenomenálna  Shiffrinová na štarte chýba
Petra Vlhová ide zjazd Svetového pohára vo Val d´Isere, fenomenálna Shiffrinová na štarte chýba